Korona Dębno Gospodarze
Legion Krępsko Goście

Ryszard Gołębiowski

28.04.2015

Przegrywamy mecz ,który powinniśmy wygrać . W pierwszej połowie zagraliśmy zbyt pewnie i tracimy dwie bramki po naszych błędach w obronie .I tyle co można napisać o pierwszej połowie w naszym wykonaniu .  Mimo okrojonego składu wychodzimy na drugą połowę zdeterminowani i zdecydowanie ciśniemy gospodarzy przez całą drugą połowę . Niestety bramkarz i obrońcy gospodarzy spisywali się w ten dzień na tyle dobrze aby nas powstrzymać od zdobycia bramek . Mimo wielu dogodnych sytuacji zdobywamy tylko jedną bramkę tuz przed końcem spotkania(Wiktor) . Niestety na więcej bramek w naszym wykonaniu zabrakło już czasu .

Dębno rewanżuje się nam za przegraną z jesieni i wygrywa na własnym boisku 2-1 . Koron podtrzymuje tym czasem dobrą passę i wygrywa trzecie spotkanie na wiosnę . Legion po tej przegranej traci dystans do lidera z Zelgniewa ,który ucieka nam na 3 punkty . Teraz czeka nas mecz z Piastem Głubczyn w Krępsku o 14;00 .

ZAPRASZAMY !!!