Piast Człuchów Gospodarze
Kaszubia Studzienice Goście

Paweł Gostomski Trener

15.12.2015

Mecz dla Kaszubi rozpoczął się bardzo niefortunnie. Po stracie piłki w środku pola zawodnicy z Człuchowa już w pierwszej minucie objęli prowadzenie. Ta sytuacja podcięła skrzydła naszym zawodnikom ponieważ w pierwszej połowie nie zagroziliśmy bramce Piasta. Piłkarze z Człuchowa jeszcze dwukrotnie pokonali Józefa Pelę. Druga połowa zaczęła się od ataków Kaszubi. W dogodnych sytuacjach znaleźli się Artur Rzepiński i Marcin Przytuła jedną bramkarz Piasta z tych sytuacji wyszedł obronną ręką . W następnej sytuacji Marcin Przytuła uderzeniem z 25 m w samo okienko pokonał bramkarza drużyny gospodarzy . Nasi zawodnicy jeszcze mocniej ruszyli do ataków, jednak zawodnicy Piasta wyprowadzili kontratak po którym arbiter spotkania podyktował rzut karny. Zawodnik Piasta pewnym uderzeniem w lewy dolny róg bramki pokonał Józefa Pelę. Po tej sytuacji do końca meczu dominowali gospodarze , którzy w końcówce zdobyli jeszcze dwie bramki.