PREZES

Utworzono:

30.10.2016

Witam. ZRYW KRETOMINO-WIEKOWIANKA WIEKOWO 3-0

Dziękuje wszystkim zawodnikom juniorów starszych którzy w dniu dzisiejszym zdobyli kolejne 3 punkty. Tym razem na własnym obiekcie pokonaliśmy Wiekowiankę Wiekowo. Mecz otworzyliśmy błyskawicznie bo już w 2 minucie po asyscie Dominika Groszkiewicza bramę na 1-0 strzelił Dominik Chicheł. W 72 minucie asysta Dominika Chichła i na 2-0 strzela Adam Bober. Natomiast w 76 minucie na boisku pojawił się zawodnik trampkarzy Michał Ciapciński,który w 84 minucie po zagraniu od Adama Bobra ustalił wynik na 3-0 Brawo za postawę i zaangażowanie dla wszystkich zawodników. Było to siódme zwycięstwo z rzędu a od czterech meczy nie straciliśmy bramki. Super wynik.

Strzelcy bramek:

Dominik Chicheł

Adam Bober

Michał Ciapciński

Kolejny mecz już za tydzień nasz zespół uda się na wyjazd do Sianowa gdzie rozegra mecz z miejscową Viktorią Sianów. Wszystkich chętnych zapraszamy do Sianowa 05 listopada o 11.00. Pozdrawiam Krzysztof Karpowicz trener zespołu.