Autor:

helcia

Utworzono:

25.03.2019

W pierwszym meczu rozegranym na wiosnę Radwan Lubasz pokonał na własnym boisku zespół Noteć Rosko 3-1. Liczna zgromadzona publiczność nie mogła narzekać na brak emocji w spotkaniu derbowym. Początek meczu należał dla Radwana, gdzie po 20 minutach gry prowadził już 2-0 po bramkach Kacpra Niezborały i Macieja Budaja. Goście bramkę kontaktową zdobyli po rzucie karnym. Miejscowi jeszcze tuż przed przerwą mogli zdobyć trzecią bramkę, jednak strzał Macieja Budaja z rzutu karnego obronił Jacek Kordacki. Po zmianie stron nie zabrakło walki z jednej jak i drugiej strony, a decydujący cios zadał wprowadzony tuż po przerwie w ekipie Radwana Mateusz Nadolny, który tym samym ustalił wynik meczu na 3-1